Reference

Chceme touto cestou poděkovat zaměstnancům vaší firmy, panu Součkovi a panu Baranovi, kteří provedli rekonstrukci komínu v našem domě. Ochotní, pracovití a slušní chlapi.
Ještě jednou díky.
Tobolkovi Nymburk

Dobrý den!

Chceme touto cestou vyslovit pochvalu Vašich pracovníků p. Kolka a p. Součka, kteří u nás provedli kominické práce k naší velké spokojenosti. Po celou dobu byli velice vstřícní a pracovali s velkým nasazením. Přejeme Vaší firmě všechny takové pracovníky.

Zdravíme Vás Jana a Jiří Hejlovi, Mcely 201.

Dobrý den,

dovoluji si tímto poděkovat Vašim zaměstnancům panu Kolekovi a panu Součkovi za kvalitní spolupráci při mé objednávce vyvložkování komínu. Byla jsem velmi překvapená rychlostí vyřízení mé objednávky a jejího provedení. Jak byla jejich práce odvedena ukáže až čas, ale zatím jsem velmi spokojena. Jsou rychlí, ochotní, zkušení, co slíbili, to dodrželi. Jen to papírování se trochu nevydařilo. Ale už je nyní vše v pořádku.

Ještě jednou děkuji a celé firmě přeji mnoho zakázek a spokojených zákazníků.

S přáním hezkého dne

Helena Kurková
Sadská

Dobrý den,

z předchozí špatné zkušenosti Vám musím naopak nyní napsat chválu. Chtěla bych pochválit kominíka Lukáše Busche za odvedenou skvělou práci a příjemné vystupování. Tímto bych Vám chtěla říci, že díky tomuto kominíkovi jste získali mojí opětovnou důvěru, kterou jste minulý rok ztratili díky jinému kominíkovi z Vaší firmy. Díky panu Buschovi budu Vaši firmu doporučovat dalším zákazníkům. Doufám, že takových kominíků máte více.

S pozdravem

Bažantová

Vážená paní majitelko,
Včera tj. 27. 3. 2018 jsem v obci Dlouhá Lhota, kterou jsem projížděla k mému domu viděla dva kominíky. Byli v uniformě, které reprezentuje jejich starobylé a vážené řemeslo od nepaměti, ale co mě udivilo, když jsem přibrzdila, že je lidé a kolemjdoucí zastavovali a takzvaně si v první řadě šáhli pro štěstí, ale co mě udivilo, že se ptali na pracovní postupy a požadovali po nich informace, nejen obecné, ale konkrétní a profesní. Protože mě zaujali jejich odpovědi, a protože budeme také potřebovat jejich služby, jsem je osobně oslovila. Udivilo mne. A to nemalou měrou, že jsem od nich neslyšela, na prvním místě kolik za tuto službu zaplatím, a kdy budou, či nebudou mít volno a možnost mou zakázku zrealizovat, a že toho mají hodně, ale když si třeba něco připlatit, tak by třeba šéfovou zmákli atd. Jak se v těchto i jiných případech setkáváme, když potřebujete řemeslníka. Rozhodla jsem se Vám napsat a sdělit své milé poznatky, a to nejen profesní i z tohoto důvodu.


Pan David Cina a pan Lukáš Busch v dnešní uspěchané době kdy jsou lidé na sebe jak saně je to přinejmenším milé pohlazení na duši. Nejen, že chválili svou zaměstnavatelku ( což mě překvapilo hodně), a také hodně vypovídá o stabilitě zaměstnanců a firmy takové, ale oni jednoduše a obyčejně znali svoji práci.


Byli ochotní a hlavně i trpělivý, protože je vesměs všichni, ale i já zdržovali a svými neodbornými otázkami museli přivádět co rozpaků. Mohu Vám jen tiše závidět, že se svou filozofií a svou firmou dělat radost i nám. Oni dva byli prostě spokojení, že mohou dělat v takovém zázemí na a firmě jako je Vaše. Vím, že nepíšu asi nic nového pro Vás, ale jak jdete tak světem narazíte na málo lidiček, jako jsou oni. Je jich jak šafránu. Věřím, že zhodnotíte mě vyjádření kladně a jejich vystupování a profesní znalosti ohodnotíte.

S úctou JUDr. Mgr. Eva a Petr Ulehlovi Dlouhá Lhota

Mluvil jsem též s paní Černou z Rynoltic. Tam se komín dělal včera. Strašně partu řemeslnickou chválila. A komín se jí také líbí. V okolí ji prý závidí. A to teprve pondělí. Chválila je tak dlouho a intenzivně, že už se to nedalo ani poslouchat. Paní Černá byla jak gramofon.

Tel: 721 350 281

S pozdravem Hubal

S prací Vašich zaměstnanců jsme velmi spokojeni.
V Blivicích 15. 05. 2017
tel.: 315 783 674

S prací Vašich zaměstnanců jsem velmi spokojen, jsou ochotní a slušní. Mohu jedině doporučit.
Kleimod P. - 721 136 289

Frézování a vložkování komínu proběhlo během jednoho dne a vše bylo v naprostém pořádku.
Kralich Libor - 732 414 568

Byla jsem velmi spokojená s prací firmy Profi kominictví, Vykáň č. p. 54.
Příjemné jednání. Mohu pouze doporučit.
Pečenková Ludmila - 601 348 872
[ Stránka 1 z 9 ]Další