+420 728 223 022

Reference

Chceme touto cestou poděkovat zaměstnancům vaší firmy, panu Součkovi a panu Baranovi, kteří provedli rekonstrukci komínu v našem domě. Ochotní, pracovití a slušní chlapi.
Ještě jednou díky.
Tobolkovi Nymburk

Dobrý den!

Chceme touto cestou vyslovit pochvalu Vašich pracovníků p. Kolka a p. Součka, kteří u nás provedli kominické práce k naší velké spokojenosti. Po celou dobu byli velice vstřícní a pracovali s velkým nasazením. Přejeme Vaší firmě všechny takové pracovníky.

Zdravíme Vás Jana a Jiří Hejlovi, Mcely 201.

Dobrý den,

dovoluji si tímto poděkovat Vašim zaměstnancům panu Kolekovi a panu Součkovi za kvalitní spolupráci při mé objednávce vyvložkování komínu. Byla jsem velmi překvapená rychlostí vyřízení mé objednávky a jejího provedení. Jak byla jejich práce odvedena ukáže až čas, ale zatím jsem velmi spokojena. Jsou rychlí, ochotní, zkušení, co slíbili, to dodrželi. Jen to papírování se trochu nevydařilo. Ale už je nyní vše v pořádku.

Ještě jednou děkuji a celé firmě přeji mnoho zakázek a spokojených zákazníků.

S přáním hezkého dne

Helena Kurková
Sadská

Dobrý den,

z předchozí špatné zkušenosti Vám musím naopak nyní napsat chválu. Chtěla bych pochválit kominíka Lukáše Busche za odvedenou skvělou práci a příjemné vystupování. Tímto bych Vám chtěla říci, že díky tomuto kominíkovi jste získali mojí opětovnou důvěru, kterou jste minulý rok ztratili díky jinému kominíkovi z Vaší firmy. Díky panu Buschovi budu Vaši firmu doporučovat dalším zákazníkům. Doufám, že takových kominíků máte více.

S pozdravem

Bažantová

Vážená paní majitelko,
Včera tj. 27. 3. 2018 jsem v obci Dlouhá Lhota, kterou jsem projížděla k mému domu viděla dva kominíky. Byli v uniformě, které reprezentuje jejich starobylé a vážené řemeslo od nepaměti, ale co mě udivilo, když jsem přibrzdila, že je lidé a kolemjdoucí zastavovali a takzvaně si v první řadě šáhli pro štěstí, ale co mě udivilo, že se ptali na pracovní postupy a požadovali po nich informace, nejen obecné, ale konkrétní a profesní. Protože mě zaujali jejich odpovědi, a protože budeme také potřebovat jejich služby, jsem je osobně oslovila. Udivilo mne. A to nemalou měrou, že jsem od nich neslyšela, na prvním místě kolik za tuto službu zaplatím, a kdy budou, či nebudou mít volno a možnost mou zakázku zrealizovat, a že toho mají hodně, ale když si třeba něco připlatit, tak by třeba šéfovou zmákli atd. Jak se v těchto i jiných případech setkáváme, když potřebujete řemeslníka. Rozhodla jsem se Vám napsat a sdělit své milé poznatky, a to nejen profesní i z tohoto důvodu.

Pan David Cina a pan Lukáš Busch v dnešní uspěchané době kdy jsou lidé na sebe jak saně je to přinejmenším milé pohlazení na duši. Nejen, že chválili svou zaměstnavatelku ( což mě překvapilo hodně), a také hodně vypovídá o stabilitě zaměstnanců a firmy takové, ale oni jednoduše a obyčejně znali svoji práci.

Byli ochotní a hlavně i trpělivý, protože je vesměs všichni, ale i já zdržovali a svými neodbornými otázkami museli přivádět co rozpaků. Mohu Vám jen tiše závidět, že se svou filozofií a svou firmou dělat radost i nám. Oni dva byli prostě spokojení, že mohou dělat v takovém zázemí na a firmě jako je Vaše. Vím, že nepíšu asi nic nového pro Vás, ale jak jdete tak světem narazíte na málo lidiček, jako jsou oni. Je jich jak šafránu. Věřím, že zhodnotíte mě vyjádření kladně a jejich vystupování a profesní znalosti ohodnotíte.

S úctou JUDr. Mgr. Eva a Petr Ulehlovi Dlouhá Lhota

Mluvil jsem též s paní Černou z Rynoltic. Tam se komín dělal včera. Strašně partu řemeslnickou chválila. A komín se jí také líbí. V okolí ji prý závidí. A to teprve pondělí. Chválila je tak dlouho a intenzivně, že už se to nedalo ani poslouchat. Paní Černá byla jak gramofon.

Tel: 721 350 281

S pozdravem Hubal

S prací Vašich zaměstnanců jsme velmi spokojeni.
V Blivicích 15. 05. 2017
tel.: 315 783 674

S prací Vašich zaměstnanců jsem velmi spokojen, jsou ochotní a slušní. Mohu jedině doporučit.
Kleimod P. – 721 136 289

Frézování a vložkování komínu proběhlo během jednoho dne a vše bylo v naprostém pořádku.
Kralich Libor – 732 414 568

Byla jsem velmi spokojená s prací firmy Profi kominictví, Vykáň č. p. 54.
Příjemné jednání. Mohu pouze doporučit.
Pečenková Ludmila – 601 348 872

Výborní chlapíci! Moc děkujeme za vzornou práci a doufáme i v další spolupráci – viz revize.
Šťastnou cestu domů!
Eliška Friedemann – 325 637 827

S provedenou prací jsem byl velmi spokojen.
Firmu mohu jedině doporučit.
Jaroslav Kopřiva – 602 422 371

Byli jsme moc spokojení. Pánové byli velmi ochotní, pečliví a vyšli nám ve všem vstříc. Můžeme všem jen doporučit.
Děkuji.

Kásová Olga – 607 742 458

Děkuji za provedení profesionální práce. Byla provedena velmi odborně a ochotně.
Jsem s prací velmi spokojená.
Andrea Loffelmannová – 736 134 667

Zaměstnanci pracovali velmi profesionálně, s postupem prací a provedením jsme velice spokojeni.
Děkujeme a přejeme hodně dobrých zakázek
Bodmár Dušan – 728 917 012

Výborná spolupráce, rychlá, profesionální přístup prostě dokonalost.
Doporučuji.
Anna Čmugrová – 731 524 211

Děkuji firmě Profi,
za dobře odvedenou práci, zaměstnanci jsou ochotní a hlavně rychlí a nenechají lidi v mrazech na holičkách.
Je to firma ověřená, spolehlivá a můžete se spolehnout na jejich práci.
manželé Kurkovi – 603 879 562

Vážení,

dnes 11.12.2015 provedli pracovníci Vaší firmy PROFI – KOMINICTVÍ v našem třípodlažním domě revizi komínů. V celém tomto domě je instalováno plynové topení. Po skončení revize zjistili, že u jednoho komínu je propáleno vyvložkování. Myslel jsem, že budu muset shánět další firmu na nové vyvložkování. Byl jsem mile překvapen, když mně kominík pan Tomáš Baran informoval, že vyvložkování provedou sami s kominíkem panem Lukášem Klutským, který s ním přišel.

Práci provedli opravdu perfektně, třebaže výstup ke komínu nebyl snadný a též museli na chodbě, kde je umístěn plynový kotel Mora 673 částečně kopat a pasovat začátek kouřovodu a na chodbě bylo z toho plno úlomků z cihlového zdiva i prachu. Na zakončení opravili a zahladili maltou porušené zdivo. Po skončení práce úlomky z kopání na chodbě perfektně uklidili.

Co se týče komunikace s nimi, byla bez problémová, dá se říci v přátelském duchu, úplně vzorová. Jsem s jejich práci velmi spokojen. Je vidět, že jejich práce je prováděna opravdovými profesionály.

S přátelským pozdravem Narcis Podsedníček
Mob.: 606 144 013 Mladá Boleslav

Vše v pořádku. Fajn práce. Jste opravdu profíci.
Díky.
S. Havle – 722 784 584
Hospůdka na křižovatce, Branžež

Práce je odvedena tak, jak má být. Spolehlivá firma.
Rychlé a kvalitní jednání. Mohu doporučit.
Bylo zde provedeno v obci více komínů. Všichni občany jsou spokojení.

Josef Hrubý – 724 174 953

S Profi-kominictví jsem velmi spokojen.
Rychlá a kvalitní práce se skvělým výsledkem.
Děkuji.
Bc. Čenec Martin – 732 222 120

Byli jsme velice spokojeni s prací vašeho zaměstnance, byl velice přátelský milý a pracovitý. Svou práci vždy pečlivě zkontroloval a dotáhl do konce.
Velice děkujeme firmě PROFI-KOMINICTVÍ.
Paní Černá

Profesionální přístup. Práce provedeny rychle a bez závad.
Doporučuji.
Luděk Hubal – 724 365 966

Perfektně odvedená práce a solidní a ohleduplné chování.
Jana Holčuková – 605 445 266

S prací jsme byli spokojeni a vzhledem k počasí i nadmíru.
Děkujeme a těšíme se na spolupraci.
Jan Kopecký – 606 351 643

Profi práce, naprostá spokojenost.
Doporučuji
Efler – 774 500 501

Pozitivní hodnocení, odborný přístup, vstřícné jednání, profesionalita, solidnost. Vřele doporučuji.
Dana Kučerová, Turnov

S firmou Profi Kominictví jsem spokojen.
Práce proběhly dle dohody a v čas.
Vše bez problémů.
Pavel Houžvíc – 737 240 124

14.4.2015 v Mezoni č. 103 byla provedená kontrola komínů od vašeho zaměstnance.
Chválím ho za profesionální práci, kterou odvedl na výbornou.
Stejně tak se mí líbilo jeho poctivé, slušné a milé jednání vůči zákazníkovi. Ještě jednou chválím a děkuji.
Olga Veselá – 777 273 127

Jsem naprosto spokojen s prací kterou odvádí tato firma.
Na jejich přístupu k zakazníkovi je patrné, že jim nejde jen o největší výdělek!
Zachariaš – 737 707 567
Mnichovo Hradiště

Chcete li mít dobře udělaný komín, tak navštivte tuto firmu. Podle recenzí jsem si vybral tuto firmu na rekonstrukci komínu starého asi 35 let. Po dohodě majitel p. Baran přijel, komín si prohlédl, změřil a provedl přibližnou kalkulaci. Pan Baran byl jediný, který mi i po telefonu i na místě vše dokázal vysvětlit, a proto výběr této firmy zvítězil. Po dohodnutí termínu /17.1.2015/ přijela parta pod vedením šéfa, práce jim šla jako s partesu, bylo vidět že tomu rozumí, nejvíce jim zabralo frézování komínu a nepřestali i když zrovna pršelo.Práce byla provedena rychle, kvalitně a bez jakýchkoliv mých připomínek a i cena byla podle dohody a p. Baran mi po skončení prací dokázal vše vysvětlit, jak správně se starat o komín a co je velmi dobré – záruka je 20 let a po tu dobu mi budou čistit komín poctivě. Takže pokud někdo bude shánět či shání kominickou firmu tak tuto a vřele jí budu doporučovat.
Petr Albrecht, Veltruby-Kolín

Vážení, chcete mít z domu, který Vám zanechali Vaši rodiče domeček jako z pohádky. Navštivte provozovnu PROFI- KOMINICTVÍ v Mladé Boleslavi. Najdete zde majitele, který je senzační člověk p. Jan Baran a jeho kolegové. Oceníte nejen vstřícnost, ochotu, velmi slušné chování, ale hlavně kvalitu odvedené práce. Jako zákaznice jeho firmy mohu směle zavolat 728 22 03 22, kde se ozve milý hlas Jeníčka, nebo jeho manželky. Letos 2014 mi zemřela maminka měla 92 let a vím, že by z přeměny domku měla velkou radost, škoda jen že to uvidí jen shora. Přeji všem kominíčkům do roku 2015, ale i do dalších let, jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a velkou spoustu zákazníků.
Kuchtová Věra

S Vašimi zaměstnanci jsme byli velmi spokojeni. Máte mladé, rychlé a šikovné zaměstance.
Děkujeme
pí Nezbedová – 739 495 890

S firmou jsem byla velice spokojena, kluci pracovití, slušní. Vše co bylo dohodnuto, tak bylo.
Pavla Petrušková – 724 944 784
Milčice 19

Dobrý večer,
dnešního dne mi pracovníci Vaší firmy pánové Pokorný, Hadari a Martin provedli demontáž a montáž nové komínové vložky včetně připojení nového plynového kotle. Tuto práci odvedli v dohodnutém čase, při vysokém pracovním nasazení i v nepříznivých klimatických podmínkách a vynikající kvalitě práce. Za to jim patří dík. A ještě jedna nepodstatná skutečnost, která oproti několika dalším kominíkům, které jsem oslovil je, že firma důvěřuje zákazníkovi, nevyžaduje zálohy, platba je až po dokončení a převzetí díla a nemá problém se zajišťováním materiálu.
S pozdravem
Dvořák Pavel Brandýs – 731 562 574

Byli jsme maximálně spokojeni s profesionalním přístupem.
Vladimír Havlík – 721 814 067

Maximální spokojenost. Rychlá dohoda a provedení zakázky. Ochota a profesionálně provedená práce.
František Soukeník – 737 865 137

Velicí pracanti, profesionalita, šikovnost a dochvilnost.
Krystýna Váňová – Skorkov

S prací, která byla perfektně provedena a se slušným vystupováním Vašich pracovníků, jsme byli velice spokojeni.
Jitka Kazdová – 720 187 047

Velmi kvalitní práce a ochota pracovníků.
Jana Fittnerová – 602 762 163

Mimořádná ochota a rychlost postavení komínu od objednání.
Petr Šindelář – 728 940 153

Jsem velice spokojený s vaši firmou a slušném jednání. Byla odvedena vzorná a čistá práce, slušné jednání vašich zaměstnanců a po ukončení zadané práce i chlapci vzorně vše uklidili. Veliká spokojenost a můžu jen doporučit VAŠI FIRMU. Ještě jednou děkuji.

Altman, Brodce – 733 436 855

Jsem spokojen, práce provedena kvalitně. Pracovník a jeho jednání zkušené. Ochotný.
Karel Skořepa – 736 643 650

Jsem velmi spokojen s prací a chováním pracovníků Profi – Kominictví.
Jaroslav Michálek – 721 738 527

Chtěl bych poděkovat za dobře provedenou práci . V případě potřeby se na Vaši firmu určitě obrátím.
Josef Nosek – 606 654 518

Dnešního dne byli u mne na kontrole komínů v mém domě Hospozín 26 kominíci pan Hadari a pan Klucki.
S jejich prací a přístupem jsem velmi spokojen.

pan Tomáš z Hospozína, 602 220 142

Výkon všech pracovníků firmy byl na vysoké profesionální úrovni. Při revizi mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a navržen postup, kdy náš dům bude splňovat dané normy. Práce spojené s vyvložkováním komínu byly prováděny aktivně, postup detailně vysvětlen a mé otázky byly zodpovězeny vyčerpávajícím a příjemným způsobem.
Přístup pracovníků byl vstřícný a celkový dojem z nich byl takový, jaký si jen klient může přát.
Děkuji Hana Marková – Káraný, Na betonce 79, 723 076 215

Výkon všech pracovníků firmy byl na vysoké profesionální úrovni.

Při revizi mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a navržen postup, kdy náš dům bude splňovat dané normy. Práce spojené s vyvložkokváním komínu byly prováděny efektivně, postup detailně vysvětlen a mé otázky byly zodpovězeny vyčerpávajícím a příjemným způsobem.

Přístup pracovníků byl vstřícný a takový, jaký si jen klient může přát.

Hana Marková – Káraný

Firmě Profi-kominictví MB:
Chceme poděkovat za práci tří vašich pracovníků, kterou provedli na naši žádost. Jednalo se o celkovou opravu komína na naši chatě v délce 9 m (odstr. azb. roury, vyfrézování a nové vyvložkování). Práce trvala necelé dva dny díky vysoce intenzivnímu nasazení pracovníků. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a firmu doporučujeme.
Majitelé chaty čp.068
Jabkenice
Děkuji.

Výborné jednání se zákazníkem, práce odvedena dokonale.
Rudolf Nastoupil
723 220 098

Spokojenost, pečlivá práce, velmi slušné chování.
MUDr. Daniela Koukalová
326 911 066

Dobrý den,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za výbornou prezentaci Vaší firmy na Městském úřadě v Nymburce. Váš pracovník pan Hadari nám představil velmi precizním způsobem práci Vaší firmy, kompletní šíři nabídky kominických činností i vlastnictví certifikátů. V případě, že budeme v budoucnu využívat kominických služeb, obrátíme se na Vás, díky nástěnnému kalendáři Vás budeme mít celý rok na očích.
Se srdečným pozdravem
PhDr. Pavel Fojtík
místostarosta města Nymburka

Byla jsem spokojená, Váš zaměstnanec byl ochotný a slušný.
Kracková Jindra

Lidičky chci se s váma podělit o zkušenost. Tak spolehlivé a pracovité chlapy jako je firma p. Barana z Ml. Boleslavi jsem potkala prvně. Makají od ráná do pravého večera, jedou jak šrouby bez ohledu na to ,
jaké je počasí. Maximálně vám vyjdou vstříc a za to jim musím sklonit poklonu. Tak si představuji opravdu slušné podnikání.
Pánové, velká poklona.

M. Charvátová – 604 547 018
Chotětov

Velmi slušné ochotné vystupování, doporučuji ostatním.
Eva Jandovská, 721 400 923

Jsme spokojeni s prací s Vašim pracovníkem. Práce čistá a odborná.
Josef Matoušek, 606 109 449

Spokojen, vstřícnost, flexibilita termínu kontroly.
Václav Kyba, 602 251 094

Vintrová Vlasta
Nejspolehlivější, co tady do teď chodili – 606 743 039

pan Jiří Kostomlaty
Jsem spokojen, práce čistá, pracovník a jeho jednání slušné,ochotné – 603 336 049

Václav Straka
S prací jsem byl velmi spokojen – 723 663 678

Dagmar Schořová
Byla jsem spokojena s kvalitou práce. Děkuji

Fouček Jaroslav
S prací mistra kominíka jsem byl velice spokojen – Horošany č.p 64

Zdeněk Lysý
Byli jsme spokojeni s vstřícností s pracovníkem Vaší firmy.

Václav Homola
s prací jsem byl spokojený s odbornou prací – 731 271 598

pan Mitáček
S domluvou i revizí jsem byl spokojený. Těšíme se na příští rok a případné další domluvené dodělávky

Dobrý den,

sděluji, že kominické práce byly dnes odvedeny v pořádku, jen chválím, výborné!
Děkuji za spolupráci.

Zdraví

za SVJ Ladislav Hodač
tel: 602 279 063

Byla jsem spokojena, práce byla odvedena bezvadně.

Čermáková Hedvika
tel: 602 121 888

Byl jsem spokojen s odborností a vystupováním.

Martin Pístěk
Vraňany 188

Maximálně spokojena

Vlasta Hrabětová
tel: 777 641 244

Byla jsem velice spokojena.

Regina Šebestová
tel: 731 322 282

Kominíci byli ochotni, vše důkladně prohlédli a vše po sobě uklidili, s prací jsem spokojena.

Machovcová
tel: 603 394 996

Vaši zaměstnanci jsou příjemní hoši. Jsem s nimi spokojená.

Vojtíšková
tel: 723 358 621

Jednání, způsob práce, odborností – velice spokojena

Horáčková Hana
tel: 702 072 217

Zdravím Profi Kominictví z Mladé Boleslavi, s vaší firmou jsem byl velmi spokojen.
Profesionální jednání, rychlá a kvalitně provedená práce. Mohu všem jen vřele doporučit!!!

S pozdravem spokojený zákazník Ludikar Pavel
Mladá Boleslav
PS: Mám nyní nejhezčí komín v ulici :-))

Po předchozích velmi dobrých zkušenostech s Vaší firmou závazně objednávám frézování komína. Prosím o brzkou návštěvu Vašeho odborníka s frézou, se kterým jsme byli maximálně spokojeni.

Děkuju a s pozdravem.

Velmi jsem ocenil rychlost, s jakou jste vyřešili náš problém s komínem.

Dana a Ivo Jiříčkovi
Praha
Tel:723 948 454

Práce vašich pracovníku je určitě profesionální

Obecní úřad Kován
Starosta Obce: Moc Bohumil
Tel:608 439 235

Dobrý večer, nevím zatím jak jinak Vám mockrát poděkovat za precizně provedenou práci, skvělé pracovníky a jejich neskutečné pracovní nasazení a tempo.Také děkuji moc za vřelé,,přijetí,,.Velice si vážím Vašeho lidského přístupu a za to, že místo příprav a oslav nového roku jste se věnovali nám. Jménem všech ze srdce díky Jitka, Miloš, Pavlík-7let, Filip-5let, Zuzana-22měsíců. V novém roce jen to nejlepší!
Skalovi. Třebestovice.

Snad na oplátku pro Vás a Vaší firmu mohu udělat jediné – z našich úst jen samou chválu a vřelé doporučení je tou najlepší reklamou – ikdyž Vaše dílo si jistě dělá reklamu i samo.

Tel: 723 495 626 2. 1. 2011

Dobrý den.

Chtěl jsem vám poděkovat za rychle provedené čištění a profesionální přístup k zákazníkovi.

O své kladné zkušenosti se podělím se sousedy a doufám, že u nás ve vesnici budete často.

Hezký víkend

Bc. Jan Vejskal
Čistěves 61

Chtěla bych poděkovat firmě profikominíci z Mladé Boleslavi za profesionálně odvedenou práci, kterou firma provedla na mé 350 let staré chalupě. Nejvíce si cením toho, že bylo naprostou samozřejmostí to, že co slíbili, tak také splnili. Přijeli, když řekli. Dokonce se ani nezalekli situace, když místo frézování komína bylo nutné celý komín zbořit a postavit nový. Bylo velmi příjemné (a tak by to také mělo vždy u profesionálů být), že potřebný materiál si přivážela firma sama bez mé účasti. Celá parta pracovala velmi koordinovaně a pilně, bez přestávky. S takovou prací i výsledkem musí být člověk jen spokojen a rád za takové dílo zaplatí. Byla jsem také moc mile překvapená tím, že na požádání a bez výmluv, mi byla provedena práce, která byla navíc a s vyvložkováním komína neměla souvislost.

Ještě jednou díky a mohu tuto firmu s klidným svědomím doporučit všem, kteří potřebují mít komín v pořádku.

Tito kominíci jsou moc slušní, seriózní a hlavně vám přinesou tak potřebné ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!

Eva Košnářová
Praha 4

Dobrý den,
dovolte abych Vám poděkoval za velmi kvalitní a rychlou opravu komínů na našem domě. Vaše práce stejně jako vystupování je na velmi profesionální úrovni.Vaši firmu rozhodně doporučím svým známým.
Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků jako jsme byli i my.

S pozdravem

Jiří Kazimour
Černošice