Vážení,

dnes 11.12.2015 provedli pracovníci Vaší firmy PROFI - KOMINICTVÍ v našem třípodlažním domě revizi komínů. V celém tomto domě je instalováno plynové topení. Po skončení revize zjistili, že u jednoho komínu je propáleno vyvložkování. Myslel jsem, že budu muset shánět další firmu na nové vyvložkování. Byl jsem mile překvapen, když mně kominík pan Tomáš Baran informoval, že vyvložkování provedou sami s kominíkem panem Lukášem Klutským, který s ním přišel.

Práci provedli opravdu perfektně, třebaže výstup ke komínu nebyl snadný a též museli na chodbě, kde je umístěn plynový kotel Mora 673 částečně kopat a pasovat začátek kouřovodu a na chodbě bylo z toho plno úlomků z cihlového zdiva i prachu. Na zakončení opravili a zahladili maltou porušené zdivo. Po skončení práce úlomky z kopání na chodbě perfektně uklidili.

Co se týče komunikace s nimi, byla bez problémová, dá se říci v přátelském duchu, úplně vzorová. Jsem s jejich práci velmi spokojen. Je vidět, že jejich práce je prováděna opravdovými profesionály.

S přátelským pozdravem Narcis Podsedníček
Mob.: 606 144 013 Mladá Boleslav