Vážená paní majitelko,
Včera tj. 27. 3. 2018 jsem v obci Dlouhá Lhota, kterou jsem projížděla k mému domu viděla dva kominíky. Byli v uniformě, které reprezentuje jejich starobylé a vážené řemeslo od nepaměti, ale co mě udivilo, když jsem přibrzdila, že je lidé a kolemjdoucí zastavovali a takzvaně si v první řadě šáhli pro štěstí, ale co mě udivilo, že se ptali na pracovní postupy a požadovali po nich informace, nejen obecné, ale konkrétní a profesní. Protože mě zaujali jejich odpovědi, a protože budeme také potřebovat jejich služby, jsem je osobně oslovila. Udivilo mne. A to nemalou měrou, že jsem od nich neslyšela, na prvním místě kolik za tuto službu zaplatím, a kdy budou, či nebudou mít volno a možnost mou zakázku zrealizovat, a že toho mají hodně, ale když si třeba něco připlatit, tak by třeba šéfovou zmákli atd. Jak se v těchto i jiných případech setkáváme, když potřebujete řemeslníka. Rozhodla jsem se Vám napsat a sdělit své milé poznatky, a to nejen profesní i z tohoto důvodu.


Pan David Cina a pan Lukáš Busch v dnešní uspěchané době kdy jsou lidé na sebe jak saně je to přinejmenším milé pohlazení na duši. Nejen, že chválili svou zaměstnavatelku ( což mě překvapilo hodně), a také hodně vypovídá o stabilitě zaměstnanců a firmy takové, ale oni jednoduše a obyčejně znali svoji práci.


Byli ochotní a hlavně i trpělivý, protože je vesměs všichni, ale i já zdržovali a svými neodbornými otázkami museli přivádět co rozpaků. Mohu Vám jen tiše závidět, že se svou filozofií a svou firmou dělat radost i nám. Oni dva byli prostě spokojení, že mohou dělat v takovém zázemí na a firmě jako je Vaše. Vím, že nepíšu asi nic nového pro Vás, ale jak jdete tak světem narazíte na málo lidiček, jako jsou oni. Je jich jak šafránu. Věřím, že zhodnotíte mě vyjádření kladně a jejich vystupování a profesní znalosti ohodnotíte.

S úctou JUDr. Mgr. Eva a Petr Ulehlovi Dlouhá Lhota