Reference

Chcete li mít dobře udělaný komín, tak navštivte tuto firmu. Podle recenzí jsem si vybral tuto firmu na rekonstrukci komínu starého asi 35 let. Po dohodě majitel p. Baran přijel, komín si prohlédl, změřil a provedl přibližnou kalkulaci. Pan Baran byl jediný, který mi i po telefonu i na místě vše dokázal vysvětlit, a proto výběr této firmy zvítězil. Po dohodnutí termínu /17.1.2015/ přijela parta pod vedením šéfa, práce jim šla jako s partesu, bylo vidět že tomu rozumí, nejvíce jim zabralo frézování komínu a nepřestali i když zrovna pršelo.Práce byla provedena rychle, kvalitně a bez jakýchkoliv mých připomínek a i cena byla podle dohody a p. Baran mi po skončení prací dokázal vše vysvětlit, jak správně se starat o komín a co je velmi dobré - záruka je 20 let a po tu dobu mi budou čistit komín poctivě. Takže pokud někdo bude shánět či shání kominickou firmu tak tuto a vřele jí budu doporučovat.
Petr Albrecht, Veltruby-Kolín

Vážení, chcete mít z domu, který Vám zanechali Vaši rodiče domeček jako z pohádky. Navštivte provozovnu PROFI- KOMINICTVÍ v Mladé Boleslavi. Najdete zde majitele, který je senzační člověk p. Jan Baran a jeho kolegové. Oceníte nejen vstřícnost, ochotu, velmi slušné chování, ale hlavně kvalitu odvedené práce. Jako zákaznice jeho firmy mohu směle zavolat 728 22 03 22, kde se ozve milý hlas Jeníčka, nebo jeho manželky. Letos 2014 mi zemřela maminka měla 92 let a vím, že by z přeměny domku měla velkou radost, škoda jen že to uvidí jen shora. Přeji všem kominíčkům do roku 2015, ale i do dalších let, jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a velkou spoustu zákazníků.
Kuchtová Věra

S Vašimi zaměstnanci jsme byli velmi spokojeni. Máte mladé, rychlé a šikovné zaměstance.
Děkujeme
pí Nezbedová - 739 495 890

S firmou jsem byla velice spokojena, kluci pracovití, slušní. Vše co bylo dohodnuto, tak bylo.
Pavla Petrušková - 724 944 784
Milčice 19

Dobrý večer,
dnešního dne mi pracovníci Vaší firmy pánové Pokorný, Hadari a Martin provedli demontáž a montáž nové komínové vložky včetně připojení nového plynového kotle. Tuto práci odvedli v dohodnutém čase, při vysokém pracovním nasazení i v nepříznivých klimatických podmínkách a vynikající kvalitě práce. Za to jim patří dík. A ještě jedna nepodstatná skutečnost, která oproti několika dalším kominíkům, které jsem oslovil je, že firma důvěřuje zákazníkovi, nevyžaduje zálohy, platba je až po dokončení a převzetí díla a nemá problém se zajišťováním materiálu.
S pozdravem
Dvořák Pavel Brandýs - 731 562 574

Byli jsme maximálně spokojeni s profesionalním přístupem.
Vladimír Havlík - 721 814 067

Maximální spokojenost. Rychlá dohoda a provedení zakázky. Ochota a profesionálně provedená práce.
František Soukeník - 737 865 137

Velicí pracanti, profesionalita, šikovnost a dochvilnost.
Krystýna Váňová - Skorkov

S prací, která byla perfektně provedena a se slušným vystupováním Vašich pracovníků, jsme byli velice spokojeni.
Jitka Kazdová - 720 187 047

Velmi kvalitní práce a ochota pracovníků.
Jana Fittnerová - 602 762 163
Předchozí[ Stránka 4 z 9 ]Další